Piisab vaid ühest ainsast nõrgast lülist, et murda sinu kaitse

 • Kaitse arvudes 1/4

  87%

  ettevõtete arvutites puuduvad kriitilise tähtsusega tarkvarauuendused.

 • Kaitse arvudes 2/4

  Aegunud tarkvara on märkimisväärne turvarisk

  83%

  TOP10 pahavarast võinuks uuendatud tarkvara abil vältida.

 • Kaitse arvudes 3/4

  F-Secure pakub auhinnatud kaitset 0-päeva rünnete vastu seal hulgas erinevate e-posti ja veebi teel toimuvate rünnete vastu.

 • Kaitse arvudes 4/4

  F-Secure Client Security Premium

  Maailma parim kaitse

Kontakteeru meiega

Oled huvitatud lisainformatsioonist? Täida väljad ning me võtame sinuga ühendust.
Täida kõik tärniga tähistatud väljad.

Tarkvarauuendaja

Ilma parima varustuseta ei ole sul võimalik võitu saavutada. Nõrk kaitse võib sinu ettevõtte muuta pahavara osas vastuvõtlikuks, mis omakorda võib viia planeerimata kulutusteni.

Tarkvarauuendaja tegeleb pidevalt uuenduste skänneerimisega, kusjuures kaasatakse nii operatsioonisüsteem, kolmandate osapoolte tarkvara, kui ka pluginad. See värskendab sinu ajast ja arust tarkvara värskema vastu!

Skänneerides arvuteid puuduvate uuenduste osas muudab tarkvarauuendaja sinu arvutite kaitse tõhusamaks kui kunagi varem.

Võta ühendust

DeepGuard

Heal väravahil on välkkiired reaktsioonid ning lisaks sellele on tal alati eelaimdus, millisest suunast järgmine oht võib läheneda. DeepGuardi võib vaadelda kui sinu arvuti väravahti.

DeepGuard aitab ennetada, vältida ning proaktiivselt kaitsta sinu konfidentsiaalset informatsiooni. Võimekus avastada pahavara ja turvaohtu samal ajal kui need esile kerkivad säästab sinu aega ja raha - tänu tehnoloogiale ei pea sa raiskama oma väärtuslikku aega tagajärgedega võitlemisele.

Loe DeepGuardi whitepaperit

Võta ühendust